HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 5796 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

YABANCI BİRLİKLE SURİYE’DEN ÇIKMALI’ DA KIRIM’ DA BULUNAN İŞGALÇİ RUS BİRLİKLERİNE NE DEMELİ….!

21 Mayıs 2018 - 328 views kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel»YABANCI BİRLİKLE SURİYE’DEN ÇIKMALI’ DA KIRIM’ DA BULUNAN İŞGALÇİ RUS BİRLİKLERİNE NE DEMELİ….!
YABANCI BİRLİKLE SURİYE’DEN ÇIKMALI’ DA KIRIM’ DA BULUNAN İŞGALÇİ RUS BİRLİKLERİNE NE DEMELİ….!

İnsanlığı ile öğünerek, iki süper gücün başındaki insanlar nedense devamlı olarak barışı ve dünya insanlarının refahını düşünüyor olmaları o kadar komik hallerde devam etmektedir. 
Putin efendi , Esad’ı Soçi’de ağırlarken “ Suriye’den yabancı birliklerin bir an evvel Suriye’den çıkmalı “ mesajını dünya kamu oyuna açıkladığında, acaba bu dünya da yaşamıyor mu ki ? 
Çünkü Kırım’da bulunan binlerce Kırım Türklerinin kaderini elinde tutan Putin’in aklına bu insanların bağımsızlığına, insan gibi yaşamalarına engel olduğu aklına gelmeyip,” iğneyi kendine, çuvaldızı Kırım Türklerine batırdığı gerçeğini “ unutup, Suriye’deki karışık durumlardan faydalanıp, acaba nasıl dünya barış güvercini maskesi ile kendini muhteşem bir dünya lideri olarak görmesi ile Rus askerleri için, yabancı olan bir ülke sayılan Kırım’da niye tutmaktadır. ( Bu ne perhiz, ne lahana turşusu )

münir balıca

münir balıca

 

Kırım’daki Kırım Türkleri bu sefer sürgün ile değil, korku imparatorluklarının dayatmaları ile parçalanmak ve asimile etmek düşüncesindedir, barış güvercini Putin efendinin…!
Bu dünyada bir ömürlük misafirliğimiz olduğumuzu, unutan ve Kırım insanına yapmadığını bırakmayan Stalin’in kendi pisliği içersinde kendi görkemli sarayında nasıl can verdiğini Putin efendi bizlerden çok daha iyi bildiği kesindir. Yalnız ve çaresiz insanların her baharda yeşeren ümitleri, renkler içersindeki güllerin , günü geldiğinde, bizleri yaratan tarafından dikenleri bir taraflarına girdiğinde hayatlarının son demlerinde anladıklarında çok geç olacaktır…! 
Dünyadaki tüm diktatörlerin sonu, yalnız ve çaresiz insanların bedduaları ile hüzün ve korkunç bittiği kesindir..!
Yeter ki, biz Kırım Türkleri bağımsızlık mücadelemize el ele, bıkmadan ve Hz. Eyyüp sabrı ile devam edelim…!

Münir Balıca

SAKARYA KIRIM TÜRKLERİNİN SESİ PLATFORMU

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :
Bilmate